Zapaljene svijeće povodom blagdana Svih svetih

Datum objave: 31. listopada 2012.
Povodom Dana svih svetih, u srijedu su podno središnjeg križa na čakovečkom groblju u Mihovljanu položeni vijenci i zapaljene svijeće.
Počast svim braniteljima i civilnim žrtvama dala su izaslanstva Ureda države uprave, Udruga proisteklih iz Domovinskog rata, Ministarstva branitelja, Ministarstva obrane i Ministarstva unutarnjih poslova, Međimurske županije, Grada Čakovca te građani. Molitvu je predvodio gvardijan Franjevačkog samostana u Čakovcu fra Stanko Belobrajdić.
svi_sveti_nas

Misa zadušnica za sve poginule hrvatske branitelje održat će se u župnoj crkvi Sv. Nikole biskupa u Čakovcu, u petak 02. studenog u 09:00 sati.

{gallery}2012galerije/Listopad_2012/Svisveti{/gallery}