Kreativna radionica u Domu za starije i nemoćne osobe Čakovec

Datum objave: 28. rujna 2012.
Kreativna radionica u Domu za starije i nemoćne osobe Čakovec
Sudionici radionice bili su suočeni s nešto zahtjevnijim zadatkom u salvetnoj tehnici, ali sudeći po zadovoljnim izrazima lica kao i prekrasnim teglicama koje su izradili, zadatak je i više nego uspješno odrađen.
radionica_druga1_m
U sklopu obilježavanja 2012. Europske godine aktivnog starenja i međugeneracijske solidarnosti održana je i druga planirana kreativna radionica za korisnike Doma za starije i nemoćne osobe Čakovec. Idejni začetnik i pokrovitelj radionice je Međimurska županija, UO za gospodarstvo, promet i europske integracije, a stručni i volonterski doprinos u vođenju radionice i ovaj put je nesebično dala Sanja Tot, voditeljica kreativnih radionica u čakovečkoj Hobby hižici.

radionica_druga2_m