Županija će učenicima vratiti novce za autobusnu kartu

Datum objave: 10. rujna 2012.
Zbog tehničkih nemogućnosti prijevoznika AP Varaždin, učenicima iz Međimurske županije koji se školuju u Varaždinskoj županiji, a do škole putuju autobusima ovog prijevoznika, morali su prilikom kupnje mjesečne karte za rujan platiti 25 posto cijene.
Međimurska županija će tim učenicima taj novac vratiti, a da bi ostvarili to pravo moraju Upravnom odjelu za obrazovanje, kulturu i sport Međimurske županije predočiti račun o plaćenoj mjesečnoj učeničkoj karti i podatke o tekućem ili žiro-računu na koji će se izvršiti povrat sredstava.
Upravni odjel zahtjeve za povrat novca zaprimat će do kraja ovog mjeseca. S prijevoznikom je dogovoreno da za mjesec listopad učenici ne plaćaju spomenuti iznos.
prijevoz01_nas