Proglašena elementarna nepogoda – tuča za područje Općina Mala Subotica i Orehovica

Datum objave: 28. lipnja 2012.
tuca_nas
Župan Međimurske županije Ivan Perhoč proglasio je elementarnu nepogodu za područje općina Mala Subotica i Orehovica, zbog olujnog nevremena s tučom koje je 23. svibnja 2012. godine izazvalo štetu  na voćnjacima, povrtlarskim i ratarskim kulturama.

Procjenu štete od elementarne nepogode tuče izvršit će županijsko povjerenstvo za procjenu štete od elementarnih nepogoda zajedno s nadležnim općinskim povjerenstvima za procjenu štete od elementarnih nepogoda. Županijsko povjerenstvo će izraditi objedinjeno izvješće o nastaloj šteti.